קריאת ספרים לילדים ולמבוגרים – בהוד השרון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

בהוד השרון ניתנת חשיבות יתרה

בכל הקשור להרגלי קריאת ספרים ולרכישת השכלה. בהוד השרון תמצאו מגוון רחב של פעילויות הקשורות לעולם הספרים: החל משעות סיפור חווייתיות לכל המשפחה, מפגשים עם הסופרים שמאחורי הספרים, הצגות לילדים מבוססות ספרים שזכו לפופולריות, וגם סדנאות כתיבה והבעה עצמית למבוגרים.

חנויות ספרים – הוד השרון

בהוד השרון תמצאו חנויות ספרים מכל המינים והסוגים. בין אם אתם אוהבים לקרוא ספרי שירה או פרוזה או אוטוביוגרפיה – את כל אלו תמצאו בחנויות ספרים הוד השרון. בהוד השרון תמצאו חנויות ספרים משולבות פינות ישיבה ובתי קפה, כמו גם פינות שאילת ספרים בתחנת הרכבת ובתחנות האוטובוס הרבות שבעיר. בכל מתנ"ס ובכל מרכז תרבות תמצאו פעילויות והרצאות הקשורות לספרים. כך למשל ניתן לקחת חלק במפגשים חווייתיים עם הסופרים שמאחורי הספרים. אפשרות נוספת היא לקחת חלק בסדנאות כתיבה והבעה עצמית, כאשר לרשות התושבים קיימות סדנאות כתיבה של טקסטים וסדנאות כתיבה של שירים. הסדנאות כוללות את למידת הטכניקה שמאחורי הקלעים כולל סשן שאלות ותשובות עם הסופרים והמשוררים.

בבתי הספר בהוד השרו ניתן דגש מיוחד לקריאת ספרים כאשר פינות ישיבה ברחבי בתי הספר כוללות מדפים עם ריכוז עשיר של ספרים מסוגים שונים, ובחלוקה לקבוצות גילאים. צוות ההוראה בבתי הספר מעודד את תלמידי בתי הספר הוד השרון לקריאת ספרים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
דילוג לתוכן