טיול בים המלח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

הוד השרון הינה עיר לא גדולה באזור השרון בישראל.

האוכל של מלון בוטיק הוא חוויה בפני עצמו

‏ההנאות הקטנות של החיים שלנו באות לידי ביטוי גם ביכולת לתכנן חופשות מיוחדות ‏ולחשוב כל הזמן על דרכים לשדרג את החוויה ולאפשר לעצמכם לנצל את כל היתרונות של המלונות הכי שווים שיש. ‏אחת ‏מהחוויות שאתם רוצים לאפשר לעצמכם לקבל היא האפשרות למצוא מלון בוטיק ולתכנן לחופשה קולינרית על בסיס כל הטעמים שאתם אוהבים. בעיקר באזור הצפון, מלון בוטיק בשלב בין החוויה של אוכל יוקרתי במלון לבין אפשרויות לתכנן סיורים קולינריים בעקבות יקבי יוקרה או יצרנים מקומיים של מזון, ‏ומבחינתכם זה אומר שיש לכם הזדמנות חד פעמית לייצר חוויה מושלמת של חופשת בוטיק קולינרית.

ההשקעה של מלון בוטיק באוכל – היא השקעה בפרטים הכי קטנים שיש

‏מבחינת קולינארית, אנשי הצוות המקצועיים של חדר האוכל של מלון בוטיק לא מפסיקים לחשוב ולתכנן את החוויות שהם רוצים להעניק לאורחים. יכול להיות שיש תפריט קבוע שעל בסיס התפריט הזה אפשר להוסיף מנות מיוחדות. אבל ההגיון הוא כל הזמן לפתח עוד מנות, להשתמש בחומרי גלם לא שגרתיים, ולאפשר לצוות ‏להבין איך אפשר לשדרג את התפריט וליצור חוויה בלתי נשכחת לאורחים. כלומר, מבחינתכם, כאשר אתם מזמינים חופשה ‏למלון בוטיק, חשוב לכם להסתכל גם על התפריט כדי לראות שאתם מאפשרים לעצמכם ליהנות מחווית אוכל לא שגרתית ושאתם מקבלים בדיוק את סוג התפריט שהייתם מצפים לקבל ממלון יוקרה.

חלק מהחוויה של הטיול הוא המלון עצמו

‏בדיוק כמו שחשוב לכם לתכנן שיעורים קולינריים יוקרתיים כאשר אתם יוצאים לטיול, כך גם חשוב לכם לקבל את ההזדמנות להנות מהחוויה של אוכל איכותי בארוחת הבוקר או בארוחת הערב במלונות בים המלח. וכן, היום זה קל מאוד כאשר מלון בוטיק משקיע את המחשבה בחיפוש אחרי הפרטים הקטנים של התפריט וכל הכת דואג לשדרג את החוויה. ‏אז קחו את ההזדמנות לאפשר לעצמכם להיפתח לאופקים חדשים, כאשר אתם מתכננים את החופשה הקרובה שלכם, והתחילו ליהנות מחווית יוקרה קולינארית במלוא מובן המילה.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
דילוג לתוכן