חווית קולנוע בהוד השרון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

הוד השרון היא אומנם עיר אינטימית וקהילתית

אך תמצאו בה יותר מבית קולנוע אחד. בהוד השרון ניתן דגש מיוחד על חיי משפחה וקהילה ובתוך כך חוויות בילוי משותפות למשפחות ולחברים קרובים בבתי הקולנוע שבהוד השרון הם דבר מתבקש. במתחמי קולנוע הוד השרון תמצאו לא רק קולנוע, אלא הרבה יותר מכך. תוכלו להנות מבילוי משותף לפני או אחרי הסרט במסעדה, בר או פאב ולהנות מדוכני מזון, אביזרי בוטיק ושלל פעילויות. לקטנטנים תמצאו פעילויות מהנות במיוחד כמו ג'ימבורי ויצירה.

סרטי קולנוע ובילויים הוד השרון

הוד השרון היא עיר אינטימית ותוססת והיא מציעה לתושביה חוויית בילוי כיפית ומהנה במיוחד. משפחות עם ילדים קטנים ייהנו מסרטי ילדים ומסרטים מצוירים מהחדשים ביותר שיוצאים לשוק, ומשפחות עם בני נוער ייהנו מסרטי פעולה ומתח. בואו עוד היום להנות ממגוון סרטים לאורך כל ימות השנה ובסופי השבוע.

הוד השרון מציעה לתושביה וגם עבור מי שאינם תושבי העיר חווית קולנוע ובילוי יוצאת מן הכלל, בסביבה ירוקה ומטופחת עם אוויר נקי ושמירה על הסביבה. העירייה מקדישה משאבים רבים לטיפוח המרחב העירוני, ולפיתוח מתחמי הבילוי וההנאה לטובת כלל הציבור.

בואו עוד היום לבנות מפעילויות, חווית ומקולנוע מהנה במיוחד בעיר. מתחמי קולנוע בעיר הוד השרון פתוחים לרשות הציבור לאורך כל השבוע. בסופי השבוע מתחמי הקולנוע פתוחים משעות הבוקר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
דילוג לתוכן