חדשות ועדכונים לתושבי הוד השרון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

עבור תושבי הוד השרון יש חדשות טובות מאוד:

תקציב המדינה עבור 2021-2022 עבר בחודש נובמבר האחרון, והנה יש תקציב למדינה וגם לעיריית הוד השרון.  העיריות והרשויות המקומיות ברחבי הארץ, וכלולה בכך כמובן גם עיריית הוד השרון, ישובו להנות מתקציבים לטובת האצה וקידום של פרויקטים רבים וחשובים המתרחשים בתוך הערים. מדובר על פרויקטים חשובים ביותר בתחומי החינוך, התרבות והסביבה, לרווחת התושבים ולפיתוח העיר הוד השרון וסביבתה.

כל החדשות והעדכונים – בעיר הוד השרון

ותושבי הוד השרון נהנים לא רק מתקציבים מחודשים שהעירייה תקבל תשוב לקבל אלא גם מאתרי חדשות מקוונים עם כל העדכונים החמים והחשובים עבור התושבים והקהילה בהוד השרון. אתר חדשות מקומי מקוון כמו גם פורטל החדשות העירוני מאפשרים לכלל התושבים לקבל את כל העדכונים החשובים בזמן אמת, עם מידע מדויק ואמין.

באתרי חדשות מקומיים הוד השרון תקבלו עדכוני חדשות על כלל הפרויקטים וההתרחשויות הקורות בהוד השרון כמו למשל קול קורא, קריאת להתנדבות בעמותות מדהימות העושות חסד וטוב, אימוץ בעלי חיים, הקמת וטיפוח גינות ירק בעיר, קבוצות שיח וחשיבה לקידום התושבים בעיר ובעלי העסקים בה, ועוד. כל תושבי הוד השרון מוזמנים להישאר מחוברים ומעודכנים לפורטל חדשות עירוני-מקומי ולדעת תמיד מה קורה, ובזמן אמת. עדכוני החדשות הינם לטובת כלל תושבי הוד השרון ולטובת כלל בעלי העסקים שבעיר.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
דילוג לתוכן