הכל למשפחה בהוד השרון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

משפחה הוד השרון הוא אחד התחומים החשובים ביותר לעיריית הוד השרון

והעירייה מקיימת מגוון של פעילויות והנגשת שירותים רבים למשפחות ולקהילה בעיר, על מנת לטפח משפחות הגרות בעיר. כך למשל מקדמת העירייה שלל נושאים ופרויקטים בקהילה ובמשפחה כמו למשל איכות הסביבה, הנגשת שירותים של מיצוי זכויות ושירותים משפטיים, קידום חינוך פיננסי, גינות ירוקות, בנייה ירוקה, אורח חיים בריא והנגשת מסלולי הליכה לכל המשפחה, וזוהי רק רשימה חלקית. משפחות וילדים בהוד השרון נהנים כולם משלל פעילויות ואטרקציות, לאורך השנה כולה, וממגוון של פעילויות ייחודיות במינן בתקופות החגים ובמהלך החופש הגדול.

שירותים מתקדמים ופעילויות למשפחה – הוד השרון

העירייה מקדישה משאבים רבים לקידום איכות החיים של משפחות בעיר, כאשר כל משפחה הוד השרון נהנית ממקסימום של שירותים וסיוע, כפי שנדרש לכל משפחה, ומיטב כוח האדם ומשאבי העירייה מוקדשים לנושא. משפחות בהוד השרון הן חוד החנית של העיר וקיימת חשיבות גבוהה מאוד לשביעות רצון המשפחות משירותי העירייה ומרמת החיים. הקהילה היא בסיסית וחשובה באורח החיים של תושבי הוד השרון, וכל התושבים נהנים.

העירייה מקדמת ומטפחת מגוון של שירותים חברתיים, בריאותיים, חינוכיים ופיננסיים למיקסום התועלת של משפחות בעיר. מדי שנה מתווספים בעיר שלל פרויקטים, מרכזי משפחה וקהילה מרכזי אומנות וחינוך ועשייה למטרות חברתיות. וכל תושבי העיר, משפחות וילדים מוזמנים לקחת חלק.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
דילוג לתוכן